Naše služby

Vnitrostátní doprava a přeprava

Naše společnost PE-MI trans se specializuje na vnitrostátní přepravu s důrazem na rychlost, spolehlivost a efektivitu. Jsme hrdi na naši schopnost dopravit náklad kamkoliv v rámci České republiky, ať už se jedná o obecný náklad, paletované zboží nebo speciální náklad.

Profesionální vnitrostátní doprava

Náš tým odborníků v oblasti vnitrostátní dopravy zajistí, že váš náklad dorazí kamkoliv v rámci České republiky včas a bezpečně. S naším moderním vozovým parkem a pokročilým GPS dohledem jsme schopni plánovat optimální trasy, minimalizovat zpoždění a poskytovat spolehlivou a efektivní dopravu.

Důraz na bezpečnost a kvalitu

Naše společnost klade důraz na bezpečnost nákladu a dodržování nejvyšších standardů kvality. Díky pokročilým technologiím a pravidelné údržbě vozidel jsme schopni zajistit, že váš náklad bude přepravován bezproblémově.

Spolehlivá dopravní řešení

Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti vnitrostátní dopravy jsme vybudovali spolehlivá partnerství s klienty v různých odvětvích. Jsme připraveni poskytovat dopravní řešení, která odpovídají individuálním potřebám a požadavkům našich klientů bez ohledu na to, zda jde o přepravu obecného nákladu, paletovaného zboží nebo něčeho specifického.

Potřebujete něco převézt?

  Další služby

  Klasické tahače + návěsy

  Tahače a BDF soupravy jsou srdcem moderní logistiky a dopravy. Naše vozidla jsou vybavena nejnovějšími technologiemi a nabízí optimální kombinaci výkonu, efektivity a spolehlivosti.

  Tandemové soupravy na převoz BDF kontejnerů

  Naše tandemové soupravy jsou specializovanými vozidly navrženými pro spolehlivý a efektivní převoz BDF kontejnerů.

  Technika na údržbu areálu

  Vlastníme vozidlo Zebra pro zimní i letní údržbu areálu a menší traktor, spolu s vozidlem KAMAG pro převoz nástaveb a návěsů.

  Distribuční vozidla pro regionální rozvoz

  Distribuční vozidla pro regionální rozvoz jsou klíčovými hráči v podpoře místního ekonomického růstu a efektivní distribuce zboží.