Naše služby

Pronájem výměnných nástaveb

Rozumíme tomu, že každý podnik má jedinečné požadavky na dopravu a logistiku. Proto vám přinášíme možnost pronájmu výměnných nástaveb na tahače, které vám umožní plně využít váš tahač podle aktuálních potřeb.

Výměnné nástavby na tahače pro vaši flexibilitu

Naše široké portfolio výměnných nástaveb zahrnuje nákladní prostory, chladničky, kontejnery a mnoho dalších možností. Bez ohledu na to, zda potřebujete přepravit zboží v suchém nebo chlazeném prostředí, jsme tu pro vás. S našimi výměnnými nástavbami můžete efektivně reagovat na měnící se požadavky trhu a optimalizovat vaše logistické operace.

Jak funguje pronájem výměnných nástaveb

Pronajímáme výměnné nástavby na tahače jednoduše a bez starostí. Stačí nás kontaktovat a sdělit nám své specifické požadavky a potřeby. Naše tým vám pomůže vybrat nejvhodnější výměnnou nástavbu pro váš projekt. Poté vám nástavbu přistavíme k vašemu tahači a můžete okamžitě vyrazit na cestu. Po skončení pronájmu nám jednoduše vrátíte výměnnou nástavbu, a my se postaráme o její údržbu a případné další použití. S naším pronájmem výměnných nástaveb získáte flexibilitu, kterou potřebujete, a to za konkurenceschopné ceny. container. 

Potřebujete něco převézt?

  Další služby

  Klasické tahače + návěsy

  Tahače a BDF soupravy jsou srdcem moderní logistiky a dopravy. Naše vozidla jsou vybavena nejnovějšími technologiemi a nabízí optimální kombinaci výkonu, efektivity a spolehlivosti.

  Tandemové soupravy na převoz BDF kontejnerů

  Naše tandemové soupravy jsou specializovanými vozidly navrženými pro spolehlivý a efektivní převoz BDF kontejnerů.

  Technika na údržbu areálu

  Vlastníme vozidlo Zebra pro zimní i letní údržbu areálu a menší traktor, spolu s vozidlem KAMAG pro převoz nástaveb a návěsů.

  Distribuční vozidla pro regionální rozvoz

  Distribuční vozidla pro regionální rozvoz jsou klíčovými hráči v podpoře místního ekonomického růstu a efektivní distribuce zboží.