Naše služby

Klasické tahače + návěsy

Tahače a BDF soupravy jsou srdcem moderní logistiky a dopravy. Naše vozidla jsou vybavena nejnovějšími technologiemi a nabízí optimální kombinaci výkonu, efektivity a spolehlivosti. S našimi tahači a BDF soupravami jsme připraveni řešit širokou škálu logistických výzev, ať už jde o přepravu nákladu nebo rychlé přestavby pro různé účely. Jsme si jisti, že naše vozidla budou klíčovým prvkem ve vašem úspěšném logistickém řetězci.

Silní a spolehliví: Naše tahače

Naše tahače jsou základem naší flotily a klíčovými aktéry v našem úspěchu. Jsou navrženi s ohledem na nekompromisní výkon, efektivitu a spolehlivost, což zajišťuje, že vaše zboží bude doručeno včas a bezpečně. S moderními technologiemi a profesionálním týmem řidičů jsme připraveni přijmout výzvu a splnit vaše logistické potřeby. Naše tahače jsou více než jen vozidla; jsou symbolem naší oddanosti poskytovat vám spolehlivou a kvalitní dopravu.

Flexibilita na maximum: Naše BDF soupravy

Naše BDF soupravy jsou synonymem flexibility a efektivity v oblasti nákladní dopravy. Tyto specializované soupravy umožňují rychlé a jednoduché přestavby, což je zásadní pro různorodé logistické potřeby. S BDF soupravami můžete snadno přepravovat náklad v různých typech kontejnerů a zařízení, což vám dává možnost rychle reagovat na měnící se tržní podmínky a optimalizovat vaše logistické operace.

Potřebujete něco převézt?

  Další služby

  Klasické tahače + návěsy

  Tahače a BDF soupravy jsou srdcem moderní logistiky a dopravy. Naše vozidla jsou vybavena nejnovějšími technologiemi a nabízí optimální kombinaci výkonu, efektivity a spolehlivosti.

  Tandemové soupravy na převoz BDF kontejnerů

  Naše tandemové soupravy jsou specializovanými vozidly navrženými pro spolehlivý a efektivní převoz BDF kontejnerů.

  Technika na údržbu areálu

  Vlastníme vozidlo Zebra pro zimní i letní údržbu areálu a menší traktor, spolu s vozidlem KAMAG pro převoz nástaveb a návěsů.

  Distribuční vozidla pro regionální rozvoz

  Distribuční vozidla pro regionální rozvoz jsou klíčovými hráči v podpoře místního ekonomického růstu a efektivní distribuce zboží.