Naše služby

Distribuční vozidla pro regionální rozvoz

Distribuční vozidla pro regionální rozvoz jsou klíčovými hráči v podpoře místního ekonomického růstu a efektivní distribuce zboží. Naše specializovaná vozidla jsou navržena s ohledem na potřeby regionálního rozvozu a umožňují rychlou a bezpečnou přepravu zboží ve městech a okolních oblastech. Jsme připraveni pomoci vám udržet vaše zásoby a produkty dostupné pro místní trh a společenství, a tím podpořit místní hospodářství a potřeby vašich zákazníků.

Výkonné řešení pro efektivní transport

Distribuční vozidla s hydraulickým čelem jsou velmi flexibilní a lze je přizpůsobit potřebám pro přepravu různě velkých zásilek. Díky schopnosti zvedat a snižovat náklad lze optimalizovat použitelnost těchto vozidel pro různé typy nákladu a úkolů.

Bezpečnost a spolehlivost

Bezpečnost je hraje při manipulaci s nákladem klíčovou roli. Distribuční vozidla s hydraulickým čelem jsou navržena právě s důrazem na bezpečnost a spolehlivost. Moderní hydraulické systémy jsou konstruovány tak, aby byly odolné a opakovaně odolávaly namáhání během provozu. Váš náklad bude v bezpečí jak při cestě na místo určení, tak při manipulaci.

Potřebujete něco převézt?

  Další služby

  Klasické tahače + návěsy

  Tahače a BDF soupravy jsou srdcem moderní logistiky a dopravy. Naše vozidla jsou vybavena nejnovějšími technologiemi a nabízí optimální kombinaci výkonu, efektivity a spolehlivosti.

  Tandemové soupravy na převoz BDF kontejnerů

  Naše tandemové soupravy jsou specializovanými vozidly navrženými pro spolehlivý a efektivní převoz BDF kontejnerů.

  Technika na údržbu areálu

  Vlastníme vozidlo Zebra pro zimní i letní údržbu areálu a menší traktor, spolu s vozidlem KAMAG pro převoz nástaveb a návěsů.

  Distribuční vozidla pro regionální rozvoz

  Distribuční vozidla pro regionální rozvoz jsou klíčovými hráči v podpoře místního ekonomického růstu a efektivní distribuce zboží.