Naše služby

Nepřetržitá dopravní řešení 24/7

Jsme transportní společnost, která chápe, že potřeby našich klientů neznají žádná časová omezení. Proto jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Naše nepřetržitá dostupnost znamená, že se na naše služby můžete spolehnout kdykoliv. 

Široká škála dopravních služeb

Naše transportní společnost nabízí širokou škálu dopravních služeb, které jsou k dispozici 24/7. Díky naší rozsáhlé síti vozidel a profesionálním řidičům jsme schopni splnit různorodé potřeby našich zákazníků s důrazem na spolehlivost a rychlost. Nabízíme přepravu nákladu, logistické řešení a další služby bez ohledu na denní či noční hodiny.

Spolehlivé dopravní řešení pro každou příležitost

Každý rok investujeme do nových vozidel od renomovaných značek SCANIA, VOLVO a MAN, která omlazují a rozšiřují náš vozový park. V roce 2023 jsme dokonce navýšili počet nových výměnných nástaveb, které jsou k dispozici našim klientům 24/7, na 230.

Potřebujete něco převézt?

  Další služby

  Klasické tahače + návěsy

  Tahače a BDF soupravy jsou srdcem moderní logistiky a dopravy. Naše vozidla jsou vybavena nejnovějšími technologiemi a nabízí optimální kombinaci výkonu, efektivity a spolehlivosti.

  Tandemové soupravy na převoz BDF kontejnerů

  Naše tandemové soupravy jsou specializovanými vozidly navrženými pro spolehlivý a efektivní převoz BDF kontejnerů.

  Technika na údržbu areálu

  Vlastníme vozidlo Zebra pro zimní i letní údržbu areálu a menší traktor, spolu s vozidlem KAMAG pro převoz nástaveb a návěsů.

  Distribuční vozidla pro regionální rozvoz

  Distribuční vozidla pro regionální rozvoz jsou klíčovými hráči v podpoře místního ekonomického růstu a efektivní distribuce zboží.